Věda ve Váš prospěch

Věnujeme se inovacím v oblasti biotechnologií. Zkoumáme potenciál a možnosti genetického testování. Podílíme se na zkoumání souvislostí mezi DNA a životním stylem našich klientů. Pod značkou CHROMOZOOM působíme ve Velké Británie a Singapuru, kde DNA testy nabízíme. V České republice jsme od roku 2018.
Chromozoom.cz logo

2017

Duben

Tady to celé začalo

Zakládáme společnost Chromozoom. Ve Velké Británii a Singapuru uvádíme na trh první kolekci genetických testů. Náš tým složený z mikrobiologů a genetiků pomáhá klientům pomocí podrobné analýzy DNA porozumět vlastnímu tělu a zlepšovat kvalitu života.

2018

Leden

Vstupujeme na britský trh

Nabízíme celkem 6 genetických testů zkoumající jedinečné genetické predispozice v oblasti výživy, fyzické zdatnosti, zdraví a krásy. Komplexní genetický profil doprovázíme podrobnou analýzou s doporučeními k úpravě životního stylu.

2020

Březen

Vývoj v plném proudu

Ve světě sílí znepokojení nad rychlostí, jakou se se šíří nový typ koronaviru SARS-CoV-2. My proto připravujeme nový DNA test, který zevrubně popíše vrozenou i získanou imunitu a míru obranyschopnosti člověka.

2020

Květen

myImmunity DNA test

Uvádíme na trh! MyImmunity odhaluje vrozenou ochranu proti bakteriálním a virovým infekcím, adaptivní i vrozené poruchy imunitní odpovědi, nedostatek minerálů a vitamínů v těle nebo sklony k vysokému krevnímu tlaku a cholesterolu.

2020

Listopad

Založení Antivirové iniciativy

Se stále zhoršující se pandemickou situací v ČR zakládáme Antivirovou iniciativu. Naším cílem je pomoci přispět k co nejrychlejšímu překonání této nelehké situace. Spojujeme se proto s vědci z Ústavu molekulární a translační medicíny Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kteří vyvinuli kloktací PCR test na COVID-19.

2020

Prosinec

GARGTEST dobývá Prahu

Spouštíme naprosto unikátní projekt, který nemá obdoby. Testování bez rizika, v bezpečí domova. Revoluční bezbolestný kloktací PCR test na COVID-19 doručujeme až k vašim dveřím. Dodání výsledků i s možností cestovního certifikátu garantujeme do 24 hodin.

2021

Březen

Rozvážíme po celé ČR

O PCR testování bezbolestnou kloktací metodou z pohodlí domova je stále větší zájem. Na četné žádosti klientů proto rozšiřujeme dopravu po celé České republice, což mnozí vítají i vzhledem k blížícímu se období letních dovolených.

2021

Květen

Milník 10 000 zákazníků

Máme radost a slavíme. Pomohli jsme už 10 000 z vás! Díky naší službě můžete v klidu vykonávat své povolání, setkávat se s blízkými a cestovat do zahraničí.

10 000

2021

Červen

Tři nové produkty

Po dlouhém vývoji s radostí představujeme nové DNA testovací sady.

Naše zásady

Odborná způsobilost

Prozkoumávat potenciál lidské DNA a široké možnosti genetického testování jsme začali v malém počtu vědců. Dnes se náš tým skládá z mikrobiologů, genetiků, lékařů, profesionálních trenérů a nutričních terapeutů.

Věda pro kvalitnější život

Náš výzkum jsme zasvětili poznávání unikátních genetických predispozic každého člověka v souvislosti se životním stylem. Klientům pomáháme vylepšit kvalitu jejich života v mnoha oblastech.

Nejmodernější poznatky

Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě. Neustále se proto vzděláváme, účastníme se mezinárodních konferencí a vzdělávacích programů. Naše doporučení aktualizujeme dle aktuálních vědeckých poznatků.

Široká dostupnost

Výhody genetického testování chceme zpřístupnit co nejširší skupině obyvatel. Testovací sady jsou proto v cenově dostupných relacích a klientům je dodáváme až ke dveřím. Odběr vzorku probíhá v pohodlí doma.